• Školská súťaž „SPOZNAJ MEĎ“

• V tomto školskom roku sme zorganizovali pre žiakov školy 2. ročník súťaže „Spoznaj meď.  Cieľom súťaže bolo vytvoriť a prehĺbiť znalosti o medi a možnosti využitia medi a výrobkov z medi v technických zariadeniach budov, ktoré môžu žiaci využiť vo svojej praxi. Do súťaže ktorá prebiehala od októbra do apríla sa zapojilo 19 žiakov z III.A a IV.C triedy. Súťažiaci online riešili otázky o medi – zaujímavosti, vlastnosti, využitie medi a výrobkov z medi v technických zariadeniach budov... Na základe získaných bodov bolo stanovené poradie:

1. miesto  Erik Jančuš

2. miesto   Kristián Kolibab

3. miesto Jakub Gurniak

Všetkým ktorí sa súťaže zúčastnili ďakujeme za aktivitu a víťazom  srdečne blahoželáme.

Spracovala: Ing. Hodulíková

• Mladý autor/Mladá autorka

• „Vo svete existuje zázračný prostriedok dorozumenia. Je to umenie. A aj literatúra.“ —  Alexandr Isajevič Solženicyn

Celoročná literárna súťaž Mladý autor/Mladá autorka pozná svojich víťazov.
            1. miesto Benjamín Tománek III. A
            2. miesto Anton Kizivat  IV. C
            3. miesto Laura Bašková  II. C
            Blahoželáme, nech sa vám vaše literárne plány naplnia.⭐️📚🖋