• Stravovacie služby zabezpečuje:

Súkromná  školská jedáleň,17.novembra 3723/13, Prešov

Ul.17.novembra č.13, 080 01  Prešov

IČO:  53390920

Telefónne číslo: 0911315498

Email: sukromnasj@gmail.com

Číslo účtu školskej jedálne :  1666156006/1111

Účet vedený v UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Úhradu stravného môžete realizovať :

• Trvalým príkazom
          • Priamym vkladom v banke na náš účet  , prevodným príkazom, internetbanking

Do správy pre prijímateľa uveďte: Meno a priezvisko žiaka .

Na odber stravy sa môžete prihlásiť dvoma spôsobmi:

1, cez aplikáciu  EduPage Zápisné lístky aj s Návratkou  nájdete v module

'Žiadosti/Vyhlásenia'

2, Vypísaním a odovzdaním Zápisného lístka /poslať mailom na:  sukromnasj@gmail.com/

Po zaslaní Zápisného lístka /mailom alebo cez EduPage/  Vám následne prídu cez aplikáciu EduPage údaje pre zrealizovanie platby / variabilný symbol a číslo účtu / . Stravníci , ktorí odovzdali Zápisný lístok už v minulom školskom roku a majú preplatok sú automaticky prihlásení na odber stravy aj v novom školskom roku a nemusia už odovzdať nový Zápisný lístok . Platby vykonávajú s rovnakým variabilným symbolom ako v predošlom školskom roku .

Jedálny lístok je uverejnený týždeň vopred s možnosťou výberu zo štyroch jedál .

Zmeny, ako odhlásenie  sa zo stravy  alebo zmenu výberu jedla z č.1 na jedlo č.2 ,č.3 alebo č.4 môžete uskutočniť najneskôr do 12.00 hod. predchádzajúceho dňa. V systéme je prednastavený k odberu obed – menu č.1 .Každú zmenu pri prihlasovaní a odhlasovaní si stravník vykonáva sám cez mobilnú aplikáciu EduPage svojej školy.

Na odber stravy slúžia čipy alebo ISIC karty , priložením k čítaciemu zariadeniu  pri výdajnom okienku v jedálni. Prosíme žiakov, aby čipy alebo ISIC karty nosili so sebou .

Všetky informácie ohľadom stravovania  Vám poskytne p.Buzogaňová

na telefónnom  čísle 0911315498 , alebo nás kontaktujte emailom sukromnasj@gmail.com