• Ukončenie roka

• Prázdniny už klopú na dvere a my sa so školským rokom lúčime v plnej paráde. Ocenili sme tých, ktorí celý rok pracovali na sebe, zapájali sa do rôznych súťaží, boli aktívni a dosiahli najlepšie výsledky. Tento rok ich bolo naozaj dosť, z čoho máme veľkú radosť. Všetkým srdečne blahoželáme. Prajeme krásne leto a užite si prázdniny!

Mgr. Dana Rázusová

• Olympijský deň

• Olympijský deň bol plný športu, súťaženia, zdolávania prekážok a bojom o prežitie, vďaka vysokým teplotám. Mnohé disciplíny si vyžadovali  súdržnosť a spoluprácu, rýchlosť a presnú mušku. V rámci OH dňa sa bojovalo aj o Pohár riaditeľa školy v 6. ročníku futbalového turnaja, ktorý zaslúžene získala II.B trieda. Ďakujeme DJ Ondrejovi  a Peťovi, ktorí vytvorili skvelú atmosféru a nádejnej moderátorskej hviezde Matúšovi, ktorý svojimi vtipnými vstupmi rozosmial každého. Veríme, že ste si dobre zašportovali a zabavili sa.

Miesta víťazov si vybojovali triedy:

1. miesto II.B

2. miesto I. C

3. miesto III.B.

Srdečne blahoželáme a tešíme sa, že o rok si to zopakujeme.

Mgr. Dana Rázusová