• Oznam pre stravníkov - zvýšenie cien

Súkromná  školská jedáleň,17.novembra 3723/13, Prešov

Ul.17.novembra č.13, 080 01  Prešov

IČO:  53390920

Vzhľadom k súčasnej ekonomickej situácií sme nútení pristúpiť k zvyšeniu ceny za stravu pre stravníkov od 01.10.2022:

Nové doplatky za stravu:

Študent ŠŠ:     2.10 EUR

Hodnota stravy pre zamestnancov: 3,80 EUR

Ing. Andrej Balenčin

Štatutár spolonosti

• Prešov číta rád

• September sa nám už tradične spája so začiatkom školy, ale aj s literárnym festivalom Prešov číta rád. Na našu školu tentokrát zavítala spisovateľka Ivana Komanická, aby študentom porozprávala o svojej tvorbe, literatúre, o svojej motivácii, ktorou je často jej život a rodina. Dozvedeli sme sa, prečo začala písať, kto a čo ju inšpiruje a ako vyzerá obyčajný deň spisovateľky. Stretnutie bolo obohacujúce a podnetné. Prajeme pani spisovateľke veľa tvorivých síl a nápadov.

Spracovala: Mgr. D. Rázusová

• STAŇ  SA  DOBROVOĽNÍKOM

• Dobrovoľníci sú ľudia s veľkým srdcom, ktorí neváhajú pomôcť všade tam, kde ich potrebujú.V rámci Týždňa dobrovoľníctva sme navštívili KC Tobiáš na Solivare, aby sme sa ako dobrovoľníci zapojili a pomohli im skrášliť okolie. Počasie nám síce neprialo, ale prežili sme super deň so super ľuďmi. Určite sa tam vrátime, lebo vždy je čas pomáhať.

Spracovala Mgr. D. Rázusová

• Oznam pre stravníkov

• Stravovacie služby zabezpečuje:

Súkromná  školská jedáleň,17.novembra 3723/13, Prešov

Ul.17.novembra č.13, 080 01  Prešov

IČO:  53390920

Telefónne číslo: 0911315498

Číslo účtu školskej jedálne :  1666156006/1111

Účet vedený v UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Úhradu stravného môžete realizovať :

• Trvalým príkazom
            • Priamym vkladom v banke na náš účet  , prevodným príkazom, internetbanking

Do správy pre prijímateľa uveďte : Meno a priezvisko žiaka.

Vypísaním a odovzdaním Zápisného lístka ste prihlásení na odber stravy. Po odovzdaní Zápisného lístka Vám prídu následne cez aplikáciu EduPage údaje pre zrealizovanie platby / variabilný symbol a číslo účtu /. Stravníci, ktorí  odovzdali Zápisný lístok už v minulom školskom roku a ostal im preplatok   sú automaticky prihlásení na odber stravy aj v novom školskom roku  a nemusia  už odovzdať  nový Zápisný lístok . Platby vykonávajú s rovnakým variabilným symbolom  ako v predošlom školskom roku. Zápisný lístok posielajte emailom  : sukromnasj@gmail.com

Jedálny lístok je uverejnený týždeň vopred s možnosťou výberu zo štyroch  jedál .

Zmeny, ako odhlásenie  sa zo stravy  alebo zmenu výberu jedla z č.1 na jedlo č.2 ,č.3 alebo č.4 môžete uskutočniť najneskôr do 12.00 hod. predchádzajúceho dňa. V systéme je prednastavený k odberu obed-menu č.1 .Každú zmenu pri prihlasovaní  a odhlasovaní si stravník vykonáva sám cez mobilnú aplikáciu EduPage svojej školy.

Na odber stravy slúžia čipy alebo ISIC karty , priložením k čítaciemu zariadeniu  pri výdajnom okienku v jedálni. Prosíme žiakov ,aby čipy alebo ISIC karty nosili so sebou .

Všetky informácie ohľadom stravovania  Vám poskytne p.Buzogáňová na telefónnom  čísle 0911315498.

• Exkurzia Auschwitz- Birkenau -Krakow

• V skorých ranných hodinách sme cestovali k našim severným susedom, cieľom bola  prehliadka bývalého koncentračného tábora Auschwitz – Birkenau (Oswienčim – Brezinka).  Tábor je dnes múzeom zapísaným v Zozname svetového dedičstva UNESCO. Vypočuli sme si emotívne rozprávanie sprievodkýň  o osudoch ľudí, ktorí museli znášať neuveriteľné násilie a bolesť. Je to náročná exkurzia, zanechá hlboké stopy a prinúti ľudí zamyslieť sa nad životom a minulosťou, na ktorú nemôžeme zabúdať. Súčasťou exkurzie bola aj návšteva mesta Krakow, ktoré môže svojim návštevníkom ponúknuť veľa svojich krás. Najviac nás zaujala Jagelonská univerzita so svojím orlojom, Mariánska bazilika, Hlavné námestie a samozrejme Wawel. V Krakowe sme mali výbornú sprievodkyňu, ktorá ochotne odpovedala na otázky a zaujímavým spôsobom nám priblížila históriu druhého najväčšieho mesta v Poľsku.

Mgr. Kolpaková

• OZNAM PRE STRAVNÍKOV

• Študenti aj zamestnanci školy, ktorí sa stravujú v školskej jedálni v budove Strednej priemyselnej školy stavebnej na ulici Plzenskej č.10 v Prešove.

16.9.2022

Študenti budú zo stravy odhlásení

Zamestnanci budú mať jedlo zabalené a dovezené o 11.30 hod., na vrátnicu školy.