• Turnaj v stolnom tenise

• Dňa 27.10.2022 sa počas DOD na našej škole uskutočnil aj turnaj v stolnom tenise. Do turnaja sa zapojilo 24 žiakov našej školy. O 8:00 prebehlo vyžrebovanie hráčov, ktorí boli rozdelený do 6 skupín po 4 hráčov. Po odohraní základných skupín nasledovala vyraďovacia časť turnaja do ktorej postúpili víťazi a druhý hráči zo svojich skupín. Do samotného finále sa prebojovala trojica hráčov, ktorí sa umiestnili nasledovne:

3. Samuel Bomba IV.B

2. Nikolas Choma I.C

1. Peter Palko II.C

Veľká vďaka patrí všetkým zapojeným žiakom, ktorí počas celého dňa podávali vynikajúce výkony, obzvlášť žiačka Dominika Marcinková zo IV.C, ktorá sa v chlapčenskej konkurencií nestratila a bola viac než vyrovnaním súperom pre každého z nich.